NÁŠ TÝM

NF_Avast_Spolu_az_do_konce (1).jpg

MUDR. PAVEL DEMO

Praktický lékař, paliatr

Po promoci v roce 2008 pracoval jako sekundární lékař na interním oddělení a od roku 2010 na I. interní klinice - hematologie VFN. Dokončil interní kmen, atestoval z všeobecného lékařství a od roku 2013 provozuje vlastní ordinaci praktického lékaře, kde se mimo jiné věnuje paliativní medicíně. Je v psychoterapeutickém výcviku - integrativní Gestalt. Pracoval jako lékař pro domov seniorů, pravidelně sloužil na geriatrických lůžkách. V prosinci 2018 složil atestaci z paliativní medicíny a pracuje také pro Cestu domů www.cestadomu.cz.

received_397665074658563_edited.jpg

MUDR. LENKA HURÁKOVÁ

Praktická lékařka, radiační onkoložka

...

_20210206_144537%20(1)_edited.jpg

MUDR. MARTINA HAMŠÍKOVÁ

Praktická lékařka

V roce 2017 ukončila studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Po promoci pracovala jako sekundární lékař na interní klinice Všeobecné fakultní nemocnice a dále na chirurgickém oddělení Thomayerovy nemocnice. Ke svému vzdělání připojila i studium oboru farmaceutického asistenta.
Medicína je jedna velká sestra farmacie, proto oba tyto obory propojila ve svém vzdělání.
Od roku 2019 pracuje jako praktická lékařka.

IMG_5570.JPG

MUDR. TEREZA MICHÁLKOVÁ GRÉZLOVÁ

Praktická lékařka - rezidentka

Promovala v roce 2014 na 2. lékařské fakultě UK v Praze. Během studií koordinovala na národní úrovni evropský program sledující zvyšování kvality zdravotní péče DUQuE. Pracovala jako telefonická konzultantka dětské krizové linky a konzultantka E-mailové poradny Linky bezpečí. Zde nyní pokračuje jako lektorka výcviku v telefonické krizové intervenci. Během rodičovské dovolené absolvovala výcvik v krizové intervenci tváří v tvář a účastnila se vědeckého výzkumu zaměřeného na neuropsychický vývoj předčasně narozených dětí. Nyní absolvuje odborné kurzy a stáže na specializovaných odděleních v rámci předatestační přípravy pro všeobecné praktické lékaře, praxi z interního lékařství získala v Nemocnici Na Homolce. Dokončuje výcvik v Motivačních rozhovorech, zajímá se o respektující přístup v rodičovství, psychosomatiku a psychoterapii.

P2031407_edited.jpg

JANA MATHOUCHANHOVÁ

Zdravotní sestra

Po maturitě na gymnáziu vystudovala vyšší odbornou školu v oboru Všeobecná sestra. Po studiu nastoupila na transplantační oddělení I.interní kliniky VFN.
Od roku 2011 pracuje v ordinaci praktického lékaře.

received_431893784727329.jpeg

EVA PROKEŠOVÁ

Zdravotní sestra

...

IMG-20210211-WA0005-01-01.jpeg

JIŘINA KŘÍŽKOVÁ

Zdravotní sestra

Od malička jsem věděla, že budu zdravotní sestra. Rodiče jsem děsila hrou na autonehody s plyšáky, ale nakonec se ukázalo, že mi jde hlavně o jejich léčení. Volba byla jasná! Po vystudování všeobecné zdravotní sestry jsem nastoupila na III. Interni kliniku VFN. Protože jsem, ale chtěla okusit i chirurgický obor, přesla jsem po pěti letech na plastickou chirurgii FNKV. Pod heslem ,,výzvy se neodmitají" jsem před odchodem na mateřskou 3 roky působila na Klinice popáleninivé medicíny.
Mimopracovně se celou dobu věnuji akcím pro děti - tábory, školky/školky v přírode. Při MD jsem začala vyučovat první pomoc, nejdříve pro autoškoly, později pro firmy a školy.