top of page

O NÁS

Pracujeme v týmu. Každý z lékařů se specializuje svým směrem. Věnujeme se paliativní medicíně, péči v závěru života, geriatrii, onkologii, psychoterapii a absolvujeme řadu kurzů např. v krizové intervenci. To nám umožňuje poskytnout našim pacientům kvalitní komplexní péči.

Naše ordinace je akreditované pracoviště pro předatestační přípravu v oboru Všeobecné praktické lékařství. Aktuálně školíme 1 lékařku rezidentku.

V ordinacích příležitostně probíhá výuka studentů medicíny 3.lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Všechny ordinace jsou vybaveny modernímy přístroji a technologiemi (EKG, tlakový Holter pro ambulantní 24h monitorování krevního tlaku, glukometr na měření hladiny cukru v krvi, přístroj na stanovení INR pro měření krevní srážlivosti (při užívání warfarinu), přístroj na stanovení CRP - který napomáhá diagnostice zánětlivých stavů, prstový pulzní oxymetr, přístroj pro měření saturace krve kyslíkem)

Provádíme: pravidelné preventivní prohlídky pro dospělé a dorost, odběry krve a biologického materiálu, ošetření drobných poranění, vyšetření stolice na skryté krvácení, očkování dle očkovacího kalendáře i na žádost pacienta.

bottom of page